Telefonní seznam

Důležité čísloTelefonE-mail
Sekretariát ředitele+420 266 052 021secr@it.cas.cz
Ústředna (vrátnice)+420 266 053 022
Ekonomický úsek+420 266 053 122blahacek@it.cas.cz
Útvar pro vnější vztahy+420 266 053 154kajprova@it.cas.cz
Knihovna+420 266 053 011knihovna@it.cas.cz
Redakce časopisu Acta Technicajournal@it.cas.cz
Technická správa areálu+420 266 053 321hykes@it.cas.cz
Bezpečnostní technik+420 266 052 005safar@it.cas.cz
JménoTelefonE-mail
Antoš Pavel, Ing., Ph.D.+420 266 052 031antos@it.cas.cz
Antošová Zuzana, Ing., Ph.D.+420 266 052 030antosova@it.cas.cz
Arnoult Xavier, MSc.arnoult@it.cas.cz
Balda Viktor+420 266 052 035baldav@it.cas.cz
Bartoš Ondřej, Ing., Ph.D.+420 266 052 024obartos@it.cas.cz
Bejvl Martin, Ing., Ph.D.+420 266 053 588bejvl@it.cas.cz
Benešová Barbora, Mgr., Ph.D.+420 266 053 051benesova@it.cas.cz
Bentes de O. Acevedo Ruben, MSc.
Blaháček Michal, Ing., Ph.D.+420 266 053 122blahacek@it.cas.cz
Blahut Aleš, Ing., Ph.D.+420 266 053 024blahut@it.cas.cz
Bodnárová Lucie, Ing., Ph.D.+420 266 053 712bodnarova@it.cas.cz
Bouška Jindřich
Brejšková Marcela+420 266 052 021marcelab@it.cas.cz
Brosinger Pavel
Brožová Lenka+420 318 401 123brozova@it.cas.cz
Buchar Jaroslav, prof. Ing., DrSc.buchar@it.cas.cz
Bula Vítězslav, Ing.+420 266 053 262bula@it.cas.cz
Celný David, Ing.+420 266 052 030celny@it.cas.cz
Cibulka Jan+420 266 053 147cibulka@it.cas.cz
Cimrman Robert, Ing., Ph.D.cimrman@it.cas.cz
Crhán Martincrhan@it.cas.cz
Čenský Miroslav, Ing., Ph.D.+420 266 053 024censky@it.cas.cz
Čerňan Martin, Ing.+420 266 052 099cernan@it.cas.cz
Černická Růžena+420 266 053 064cernicka@it.cas.cz
Černický František+420 266 053 752cernicky@it.cas.cz
Černoch Zdeněk+420 266 053 853cernoch@it.cas.cz
Čertík Petrcertik@it.cas.cz
Čertíková Marta, RNDr., Ph.D.certikova@it.cas.cz
Červ Jan, doc. Ing., CSc.+420 266 052 033cerv@it.cas.cz
Dafalias Yannis, prof.dafalias@it.cas.cz
Dobiáš Jiří, Ing., CSc.+420 266 053 973jdobias@it.cas.cz
Doležel Ivo, prof. Ing., CSc.+420 266 052 058dolezel@it.cas.cz
Duchek Jiří+420 266 053 992duchek@it.cas.cz
Duška Michal, Ing., Ph.D.+420 266 053 399duska@it.cas.cz
Dvořák Rudolf, Ing., DrSc.+420 266 053 132dvorak@it.cas.cz
Dvořák David+420 266 053 365ddvorak@it.cas.cz
Dvořáková Renata+420 266 053 022
Dvořáková Zuzana, Ing.+420 266 053 144Zuzana.Dvorakova@it.cas.cz
Fedortchenko Alexander I., doc. Ing., DrSc.+420 266 052 303fedor@it.cas.cz
Feistauer Miloslav, prof. RNDr., DrSc.+420 266 053 135feist@it.cas.cz
Fiala Petr+420 318 401 126fiala@it.cas.cz
Formánek Pavel, Ing.+420 266 053 862pavel@it.cas.cz
Frost Miroslav, RNDr., Ph.D.+420 266 053 051mfrost@it.cas.cz
Fuis Vladimír, Doc. Ing., Ph.D.+420 541 142 891fuis@it.cas.cz
Gabriel Dušan, Ing., Ph.D.+420 266 052 026gabriel@it.cas.cz
Grabec Tomáš, Ing.+420 266 053 712grabec@it.cas.cz
Gruber Jan, Ing., Ph.D.+420 266 053 572gruber@it.cas.cz
Gruber Pavel, Ing., Ph.D.pgruber@it.cas.cz
Hála Jindřich, Ing.+420 266 053 303hala@it.cas.cz
Halamíček Jiří, Ing.+420 266 053 823halamic@it.cas.cz
Harmáček Michal
Havelka Marek+420 266 052 099havelka@it.cas.cz
Heinzl Zdeněk+420 266 053 992heinzl@it.cas.cz
Hlaváčková Monika
Hlavatý Tomášhlavaty@it.cas.cz
Hlávka Karel+420 318 401 121hlavka@it.cas.cz
Hodboď Robert+420 266 053 833hodbod@it.cas.cz
Hora Petr, doc. Ing., CSc.+420 377 279 652hora@cdm.it.cas.cz
Horáček Jaromír, Ing., DrSc.+420 266 053 125jaromirh@it.cas.cz
Horák František
Horčička Martin, Bc.horcicka@it.cas.cz
Hordiyenko Oksana
Hrubý Jan, Ing., CSc.+420 266 053 762hruby@it.cas.cz
Hykeš Jaroslav+420 266 053 321hykes@it.cas.cz
Hykl Jiří, RNDr., Ph.D.+420 266 053 282, +420 266 053 732, +420 266 053 353hykl@it.cas.cz
Chaloupecká Hana, Mgr., Ph.D.+420 266 053 203hanach@it.cas.cz
Chlada Milan, Ing., Ph.D.+420 266 053 144chlada@it.cas.cz
Chlada Milan, Ing.+420 266 053 622chladam@it.cas.cz
Chládek Štěpán, Ing., Ph.D.+420 266 053 262chladek@it.cas.cz
Chomát Miroslav, doc. Ing., CSc.+420 266 053 146chomat@it.cas.cz
Isoz Martin, Ing., Ph.D.+420 266 053 441isozm@it.cas.cz
Jakubcová Michala, Ing., Ph.D.+420 266 053 203michala@it.cas.cz
Janda Vladislav, Ing.+420 266 053 324janda@it.cas.cz
Jaňour Zbyněk, prof. RNDr., DrSc.+420 266 053 273janour@it.cas.cz
Janovec Jiří, Ing.+420 266 052 296janovec@it.cas.cz
Janovská Michaela, Mgr., Dr.+420 266 053 051janovska@it.cas.cz
Jiříček David, Bc.+420 266 053 132jiricek@it.cas.cz
Joch Jaroslav, Ing., CSc., MBA+420 266 053 008joch@it.cas.cz
Jurčáková Klára, RNDr., Ph.D.+420 266 053 009jurcakova@it.cas.cz
Jureková Lucie+420 266 053 783jurekova@it.cas.cz
Kajprová Marie, Mgr.+420 266 053 154kajprova@it.cas.cz
Kašová Lucie+420 266 052 035kasova@it.cas.cz
Kellnerová Radka, Mgr., Ph.D.+420 266 053 203kellrad@it.cas.cz
Klášterka Petr+420 377 279 649
Klepač Vilém, Ing.+420 266 053 442klepac@it.cas.cz
Kliment Vojtěch, Bc.kliment@it.cas.cz
Klomfar Jaroslav, Ing.+420 266 053 052, +420 266 053 372, +420 266 053 682klomfar@it.cas.cz
Kluková Zuzana, Mgr.+420 266 053 009klukovaz@it.cas.cz
Kober Jan, Ing., Ph.D.+420 266 053 832kober@it.cas.cz
Kokeš Petr, Ing.+420 266 052 053kokes@it.cas.cz
Kolenčíková Jana+420 266 052 040janka@it.cas.cz
Koller Martin, Ing.+420 266 053 051koller@it.cas.cz
Kolman Radek, Ing., Ph.D.+420 266 053 214kolman@it.cas.cz
Konečný Josef+420 266 053 702konecny@it.cas.cz
Kopačka Ján, Ing., Ph.D.+420 266 053 018kopacka@it.cas.cz
Kopřivová Jana+420 266 053 366Jana.Koprivova@it.cas.cz
Kopřivová Jana
Kordík Jozef, Ing., Ph.D.+420 266 053 483kordik@it.cas.cz
Kosiak Pavlo, Mgr.+420 266 053 303kosiak@it.cas.cz
Košina Jan, Ing.+420 266 053 683, +420 266 053 903kosina@it.cas.cz
Kotek Vojtěch
Kovanda Martin
Kozánek Jan, Ing., CSc.+420 266 052 032, +420 266 053 913kozanek@it.cas.cz
Kozohorský Jan+420 318 401 126kozohor@it.cas.cz
Kozohorský Jakubjakubk@it.cas.cz
Krejcarová Zdeňka+420 266 053 134krejcarz@it.cas.cz
Krejsa Jiří, doc., Ing., Ph.D.+420 541 142 885krejsa@it.cas.cz
Krofta Josef, Ing., Ph.D.+420 266 053 144krofta@it.cas.cz
Kruisová Alena, Ing., Ph.D.+420 266 053 792alena@it.cas.cz
Kubíková Tereza
Kundra Miroslav+420 266 053 909kundra@it.cas.cz
Lahovská Jana+420 266 053 823jaja@it.cas.cz
Lepičovský Jan, Ing., DrSc.+420 266 053 132lepic@it.cas.cz
Louda Petr, doc. Ing., Ph.D.+420 266 052 027louda@it.cas.cz
Lukáč Ján+420 266 052 027lukac@it.cas.cz
Lukianov Mykola, MSc., Ph.D.+420 266 053 282lukianov@it.cas.cz
Lukianova Tetiana, Ing.+420 266 053 103lukianova@it.cas.cz
Luxa Martin, doc. Ing., Ph.D.+420 266 053 352luxa@it.cas.cz
Lžičař Daniel
Mach Miloslav+420 377 236 415
Machová Anna, Ing., CSc.+420 266 053 023machova@it.cas.cz
Makrlíková Ladislava+420 377 279 651betakova@cdm.it.cas.cz
Malík Stanislav
Mamula Milan, Ing.
Marádová Anežka+420 266 052 049maradova@it.cas.cz
Marek René, Ing., Ph.D.+420 266 053 442marek@it.cas.cz
Mareš David, Ing.+420 266 053 017maresda2@it.cas.cz
Maršík František, prof. Ing., DrSc.+420 266 053 823marsik@it.cas.cz
Masák Jan, Ing.+420 266 053 441masak@it.cas.cz
Maturkanič Dušan, Ing., Ph.D.+420 266 053 147matur@it.cas.cz
Mekhalfia Mohammed Lamine+420 266 053 822m.mekhalfia@it.cas.cz
Mertová Andreamertova@it.cas.cz
Milerová Lucie+420 266 053 145milerova@it.cas.cz
Minaříková Martina
Mračko Michal, Ing.+420 266 053 018mracko@it.cas.cz
Musil Josef, Ing.+420 266 053 313musil@it.cas.cz
Nejezchlebová Jitka, Ing., Ph.D.+420 266 053 712jitkanej@it.cas.cz
Němec Tomáš, Ing., Ph.D.+420 266 053 152nemec@it.cas.cz
Nikl Zbyněk, Ing.+420 266 053 034nikl@it.cas.cz
Nosek Štěpán, Ing., Ph.D.+420 266 053 382nosek@it.cas.cz
Novák Dalibor+420 266 053 962
Nováková Martina+420 266 053 773novakova@it.cas.cz
Nováková Pavlína+420 266 053 263pavlinan@it.cas.cz
Novotný Jaroslav, RNDr., Ph.D.+420 266 053 973novotny@it.cas.cz
Okrouhlík Miloslav, prof. Ing., CSc.+420 266 053 202ok@it.cas.cz
Parma Slavomír, Ing., Ph.D.+420 266 053 442parma@it.cas.cz
Pařík Petr, Ing., Ph.D.+420 266 053 441parik@it.cas.cz
Pásek Michal, doc. Ing., Ph.D.+420 549 497 633pasek@it.cas.cz
Patloka Stanislav+420 266 053 953
Pavelka Miroslav+420 266 053 356pavelka@it.cas.cz
Pech Jan, RNDr. MgA., Ph.D.+420 266 053 132jpech@it.cas.cz
Pelikán Vladimír, Mgr.+420 377 279 654pelikan@cdm.it.cas.cz
Pešek Luděk, Ing., CSc.+420 266 053 083pesek@it.cas.cz
Plecitá Andrea
Plešek Jiří, Ing., CSc.+420 266 053 213plesek@it.cas.cz
Plicka Jaroslav
Plot Martin
Popelka Pavel+420 266 053 962popelka@it.cas.cz
Prasad Chandra Shekhar, Dr.+420 266 053 018cprasad@it.cas.cz
Procházka Pavel, Ing., CSc.+420 266 053 171proch@it.cas.cz
Procházka Pavel, Ing., Ph.D.+420 266 053 313prochap@it.cas.cz
Procházka Petr+420 318 401 125petrp@it.cas.cz
Prokopová Olga, Ing., Ph.D.+420 266 053 143prokopova@it.cas.cz
Převorovský Zdeněk, Ing., CSc.+420 266 053 144zp@it.cas.cz
Převorovský David, Ing.dprevor@it.cas.cz
Příhoda Jaromír, prof. Ing., CSc.+420 266 053 824prihoda@it.cas.cz
Pták Svatopluk, Ing., CSc.+420 266 053 023svata@it.cas.cz
Pulec Jaroslav, Ing.pulec@it.cas.cz
Radnic Tomáš, Ing.+420 266 052 072radnic@it.cas.cz
Radolf Vojtěch, Ing., Ph.D.+420 266 053 121radolf@it.cas.cz
Rešlová Alena+420 266 053 123reslova@it.cas.cz
Roubíček Tomáš, prof. Ing., DrSc.+420 266 053 342roubicek@it.cas.cz
Rytych Pavel+420 318 401 125rytych@it.cas.cz
Sedlák Prokop, Ing.+420 266 052 074, +420 266 052 074sedlak@it.cas.cz
Sedlák Petr, Ing., Ph.D.+420 266 053 672psedlak@it.cas.cz
Seidlová Blanka+420 266 053 022
Seiner Hanuš, doc. Ing., Ph.D.+420 266 053 672hseiner@it.cas.cz
Semerád Radko, Ing.+420 266 053 031semerad@it.cas.cz
Schmidt Jaroslav, Ing.schmidt@it.cas.cz
Schreier Luděk, Ing., CSc.+420 266 052 394schreier@it.cas.cz
Schumann William, Bc.+420 266 053 803wm@it.cas.cz
Skála Vladislav, Ing., Ph.D.+420 266 052 031skala@it.cas.cz
Skalická Lenka+420 266 053 823skalicka@it.cas.cz
Skočdopolová Markéta, DiS.+420 266 052 034skocdopm@it.cas.cz
Sladký Petr, Ing.+420 266 053 764psladky@it.cas.cz
Součková Monika, Dr. Ing.+420 266 053 138, +420 266 053 372souckova@it.cas.cz
Stejskal Petr
Stejskalová Dana+420 318 401 126Dana.Stejskalova@it.cas.cz
Stoklasová Pavla, Ing., Ph.D.+420 266 053 051stoklasova@it.cas.cz
Suchý Ondřej, Bc.+420 266 052 025suchy@it.cas.cz
Sváček Petr, doc. Mgr., Ph.D.+420 266 053 135svacek@it.cas.cz
Svašková Veronika, Bc.+420 266 053 063svaskova@it.cas.cz
Svoboda Pavelpsvoboda@it.cas.cz
Svoboda Jiřísvobodaj@it.cas.cz
Svobodová Milena+420 266 052 023svobodova@it.cas.cz
Šafář Jiří+420 266 052 005safar@it.cas.cz
Šafařík Pavel, prof. Ing., CSc.+420 224 352 577safarik@it.cas.cz
Šesták Petrsestak@it.cas.cz
Ševčík Martin, Ing.+420 266 053 017sevcik@it.cas.cz
Šidlof Petr, doc. Ing., Ph.D.+420 266 053 135sidlof@it.cas.cz
Šimek Petr, Ing., Ph.D.+420 266 052 028simek@it.cas.cz
Šimurda David, Ing., Ph.D.+420 266 053 303simurda@it.cas.cz
Šimurková Vladimíra
Šmíd Bohuslav, Ing.+420 266 053 764smid@it.cas.cz
Šnábl Pavel, Ing.+420 266 053 771snabl@it.cas.cz
Šonský Jiří, Ing., Ph.D.+420 266 052 002soda@it.cas.cz
Špačková Dana
Štefan Jan, Ing.+420 266 053 442stefan@it.cas.cz
Štěpánek Ivo, RNDr.+420 377 279 648stepanek@it.cas.cz
Štěpánová Luciestepanova@it.cas.cz
Šulc Petr, Ing., Ph.D.+420 266 053 121sulc@it.cas.cz
Švancara Pavel, Ing., Ph.D.+420 541 142 893svancara@it.cas.cz
Švec Petr+420 266 053 702svec@it.cas.cz
Tesař Václav, prof. Ing., CSc.+420 266 052 270tesar@it.cas.cz
Thomasová Martina, Ing.+420 266 053 051thomasova@it.cas.cz
Tchawou Tchuisseu Batista Eder, Ph.D.+420 266 053 822ederbtt@it.cas.cz
Tichý Oldřich
Tittlová Dagmar+420 266 053 320tittlova@it.cas.cz
Tománková Ruth, PhDr.+420 266 052 000ruth@it.cas.cz
Trávníček Zdeněk, doc. Ing., CSc.+420 266 053 302, +420 266 053 483tr@it.cas.cz
Trnka Jan, Ing., CSc.+420 266 053 763trnka@it.cas.cz
Uhnáková Alena, Ing., Ph.D.+420 266 053 023uhnakova@it.cas.cz
Uruba Václav, prof. Ing., CSc.+420 266 053 414uruba@it.cas.cz
Urubová Marcela, Akad. mal.+420 266 053 943um@it.cas.cz
Valášek Jan, Ing.valasek@it.cas.cz
Valeš František, Ing., CSc.+420 377 279 650vales@cdm.it.cas.cz
Valouch Viktor, prof. Ing., CSc.+420 266 052 001valouch@it.cas.cz
Vaněčková Adéla, Ing.
Varillas Javier, Ing., Ph.D.jvarillas@it.cas.cz
Varvařovská Milena, Ing.+420 266 053 011milena@it.cas.cz
Večeřa Aleš, Ing.+420 266 053 862veceraa@it.cas.cz
Věchet Stanislav, doc. Ing., Ph.D.vechet@it.cas.cz
Veselá Lucie, Mgr.+420 266 053 342vesela@it.cas.cz
Vinš Václav, Ing., Ph.D.+420 266 053 322vins@it.cas.cz
Vlček Václav, Ing., CSc.+420 266 053 402vlcek@it.cas.cz
Vopička Miroslav+420 318 401 122vopicka@it.cas.cz
Voronova Evgeniya, Ing.+420 266 053 822voronova@it.cas.cz
Wilhelmová Milena+420 266 053 075wilhelm@it.cas.cz
Zajíček Antonín+420 318 401 126zajicek@it.cas.cz
Zapoměl Jaroslav, prof. Ing., DrSc.+420 597 323 267zapomel@it.cas.cz
Zappe Lubor
Zelinger Zdeněk, prof. Ing., CSc.+420 266 053 046zelinger@it.cas.cz
Zeman Radovanrzeman@it.cas.cz
Zídek Jan, Ing.+420 266 053 712zidek@it.cas.cz
Zima Patrik, Ing., Ph.D.+420 266 053 392zimap@it.cas.cz
Zolotarev Igor, Ing., CSc.+420 266 053 149igor@it.cas.cz
Zoubková Kristýna, Ing.+420 266 053 712zoubkova@it.cas.cz

Footer menu

© 2008 – 2018 Ústav termomechaniky AV ČR, v. v. i.     Facebook  YouTube  RSS